3SAT

Mobile Developer

Investcom od 2006 roku, pod marką 3SAT, prowadzi działalność w zakresie telemetrii opartej na komunikacji GSM/GPRS oraz własnych urządzeniach i aplikacjach użytkownika. W obszarze naszych działań posiadamy innowacyjne, unikalne rozwiązania sprzętowe oraz programistyczne. W związku z rozwojem nowych produktów do pracy w siedzibie firmy na terenie Olsztyńskiego Parku N-T poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Junior Mobile Developer

Zadania

  • · Rozwój aplikacji związanych z Internet of Things
  • · Wdrażanie zaprojektowanych rozwiązań
  • · Nauka, nauka i… niespodzianka… nauka

Wymagania

  • · Podstawowa znajomość środowiska Android lub iOS
  • · Podstawowe doświadczenie z Gitem, SVN
  • · Umiejętność pracy w zespole
  • · Zacięcie do ciągłej nauki nowych technologii

Dodatkowe bonusy

  • · Znajomość WebSocket oraz REST
  • · Universal Windows Platform
  • · Znajomość wzorców projektowych (np. MVP)

Senior Mobile Developer

Zadania

  • · Projektowanie nowych funkcjonalności
  • · Refactoring kodu pod standardy wzorców projektowych
  • · Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • · Code Review

Wymagania

  • · Portfolio aplikacji w Google Play lub AppStore
  • · Bardzo dobra znajomość środowiska Android lub iOS
  • · Bardzo dobra znajomość Git, SVN
  • · Wiedza na temat TDD
  • · Znajomość wzorców projektowych

  • · Znajomość narzędzi do prototypowania UX
  • · Znajomość najnowszych trendów UX design

Aplikacje (CV ze zdjęciem, portfolio) oraz dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: jobs@investcom.biz.